Hemen BAŞVUR

Sistem Detayları

Petrol Ofisi tarafından 2003 yılından bu yana kurumsal müşterilere sunulan AutoMatic filo yönetimi hizmeti sağladığı avantajlarla hızla geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. AutoMatic filo yönetimi kapsamında 2010 itibarı ile 10.000 kurumsal müşteriye araç üzerine takılı cihazlar ve kartlar marifetiyle 198.000 araca hizmet sunuyoruz. 81 ilde 1600 AutoMatic filo yönetimi hizmeti veren istasyonumuz ile Petrol Ofisi olarak bu konuda en geniş hizmet sahasına sahip akaryakıt dağıtım şirketiyiz.

Kamu kurumlarının yanı sıra özellikle bankalar, teknoloji şirketleri, sanayi, gıda, lojistik ve turizm sektöründen çok sayıda özel sektör kuruluşunun yararlandığı AutoMatic sistemi, araç üzerine ücretsiz olarak yerleştirilen cihazlar, veya araç plakalarına tanımlanmış kartlar sayesinde Petrol Ofisi istasyonlarından herhangi bir ücret ödemeden yakıt alınabilmesini sağlıyor.

Yapılan tüm alımlar sisteme elektronik olarak kaydediliyor ve müşteri tarafından internet üzerinden takip edilebiliyor. Araca takılan kimlik ünitesinin niteliğine göre aracın akaryakıt alımı anındaki kilometre bilgisinin bile raporlandığı bu sistem, araç bazında yakıt alımını durdurma, sınırlama getirme, zaman ya da bölge kısıtları atama, ürün belirleme olanaklarıyla müşterilere filo yönetimi bakımından büyük kolaylıklar sunuyor.

Danışmanlarımız Sizi Arasın !